DVD O RYBAŘENÍ

DVD o rybaření najdete v našem e-shopu rybářských potřeb www.obchod-rybareni.cz . Na několika titulech jsme se podíleli jako sponzoři. DVD odesíláme obratem.
Multisonic
Ostatní
Řadit podle: ceny / názvu 
Pokračování výpravy do Mongolska v edici S Jakubem na rybách Zpět v Mongolsku Cesta za tajmenem Lov lipanů Kouzlo lovu tajmenů Mongolské legendy Rekordní tajmen řeky … to jsou namátkou vybran...
49 Kč
DVD o rybaření Ten co tančí s jesetery : Každý rybář má nějaký sen, nebo dokonce snů víc; Ale téměř všechny se točí kolem velkých ryb, velkých řek a velkých soubojů.
149 Kč
DVD Rapala- předvedeme vám kompletní sortiment woblerů Rapala a jejich použití na rozmanitých vodách.
199 Kč
Předvedeme vám feeder během celé sezóny. Podíváme se jak na naše stojaté vody, tak i na řeky. Naučíme Vás vhodné montáže a systémy, které fungují.
269 Kč
DVD navazuje na velmi úspěšný titul “Vážeme mušky s Tomášem Vítkem 1. díl”. Tomáš se zde věnuje popisu všech druhů svěráčků a jejich funkcím.
299 Kč
DVD o rybaření KANADA Vypravili jsme se do Kanady, do provincie Britská Kolumbie na jesetery a lososy. Lovili jsme je na řece FRASER - jedné z nejlepších řek naší planety.
299 Kč
Rybářské DVD Laponsko Od Baltu k Atlantiku :David Havlíček, Michal Tichý (dvojnásobný mistr světa v přívlači) a bratři Rozsypalové, Tomáš a Milan, se vydali na pouť jižním Laponskem, aby zmapovali ryb...
299 Kč
DVD o rybaření Každý, kdo si jednou zarybaří v tomto ráji plném ryb, bude navždy snít o návratu.
299 Kč
DVD Feeder základy lovu -instruktážní DVD, výběr prutů,doplňků,způsoby lovu,nastražování.Mnoho montáží a jejich využití pro různé podmínky,rybí druhy apod.
299 Kč
DVD-Island mořský rybolov- Island byl pro rybáře dlouho “bílým místem” na rybářské mapěa od roku 2007 jej začínají milovníci mořského rybolovu navštěvovat a loví se zde ohromné ryby!Vydejte se s námi ...
299 Kč
Sleva
DVD o rybaření v Norsku : Chytáme přívlačí v Norsku s českým rybářem :Celková délka filmu 76 minut; Vypravili jsme se spolu s Českým reprezentačním týmem do Norska, aby nám ukázali, jak se loví ryby l...
199 Kč
299.00