KAMERA pro rybáře Shimano Sport Camera

Výrobce Shimano
Kategorie SONARY-ECHOLOTY
Kód ECM1000F
Záruka 24 měsíců
Doba dodání 3 dny
Vaše cena
8499 Kč

KOUPIT

Prožijte znovu okamžiky štěstí
Točit videa a sdílet svoje prožitky na síti si mladá generace zvykla velmi rychle díky schopnostem mobilních telefonů, digitálních fotoaparátů a dalších podobných technických vymožeností
Příznivci statické fotografie a zarytí konzervativci na potěšení z obrazu v pohybu přecházejí neochotně a neradi
Pro jiné zase fotografování a natáčení záznamů představuje zásah do atmosféry chvíle, kterou prožívají, a tato rušivá činnost kazí výsledný dojem z prožitku – ať již v nádherném místě exotické dovolené, nebo třeba při neopakovatelných rodinných událostech, jako jsou svatby či promoce.
Váha kamery je 86 g, konstrukčně je chráněna proti špíně, prachu a blátu, je vodotěsná do 10 metrů,
při použití ve vodě se pouze vymění přední kryt objektivu.

Optické vybavení umožňuje záznam Full HD videa (1080p) 16 MPx, světelnost objektivu je F2,0, což je vynikající vlastnost zejména v nepříznivých světelných podmínkách. Kamera není vybavena bleskem ani dosvěcováním, naopak však díky instalované autorotaci je snímání vždy precizní.
Baterie je integrovaná, nelze ji měnit, vydrží cca 1000 nabíjecích cyklů
nabíjení probíhá pomocí USB kabelu, výdrž je 2 hodiny provozu. Přístroj se ovládá dvěma tlačítky, nastavení je indikováno zvukově a barevnými LED diodami.

Díky WiFi je možné propojení pomocí speciální aplikace např. s mobilním telefonem a snadno tak nastavovat funkce, kvalitu videí či fotek, je možné připojit ještě cyklistické computery Shimano
a online tak sledovat například srdeční rytmus, kadenci šlapání a zvyšovat tím svou fyzickou výkonnost.

Součástí balení je upínací popruh, lepící pásky, vodní kryt objektivu, poutko a USB kabel.

Samostatně lze dokoupit držák kamery na čepici a také hrudní popruh, který je mimořádně vhodný právě pro rybolov, jelikož zdolávání úlovků je snímáno z velmi divácky atraktivní pozice kamery.

Tato praktická, odolná sportovní kamera je špičkovým výrobkem, který Vám zaznamená Vaše zážitky ve vysoké kvalitě a stane se tak Vaším vítaným společníkem nejen na rybách, ale i při sportovních či společenských aktivitách
Ačkoliv snad nikdo z nás nepochybuje, že dobrá fotografie může představovat hodnotný obrazový doklad události či vzácného okamžiku, kvalitní zvukový videozáznam představuje další dimenzi prožitku. Každého rybáře potěší jeho fotografie s úctyhodným kaprem, sumcem či jiným soupeřem z vodní říše, ale fotografie je jen plochým dokladem vítězství bez vyjádření úsilí a vzrušujícího souboje, která je navíc pořízena již v klidu a jako bezbolestná trofej. Prezentace úlovku s obdivem nebo uznáním od kamarádů a přátel od vody také trvá pouhou chvíli.

Zcela jinak působí předvedení souboje s houževnatě bojující rybou na velké televizní obrazovce ve vysokém rozlišení od okamžiku záběru do finální fáze, kdy jsou nekompromisně zaznamenávány emoce nejen obrazově, ale i zvukově. Takový záznam při shlédnutí autorovi a účastníkům zajistí vzrušující dejà vu neopakovatelných chvil, ostatním divákům pak představí vzrušující atmosféru celé scény. Při záznamu svých rybářských či sportovních aktivit přitom vůbec nepotřebujete produkční tým nebo kamaráda, který bude vše trpělivě nahrávat.

Společnost Shimano je známa v celém světě jako výrobce sportovního vybavení – tuto značku zná snad opravdu každý z nás, nejen ten, kdo se pohybuje kolem cyklistiky, rybaření a kanoistiky. Shimano je ve světě sportu synonymem pro zavádění technických novinek a ukázkovým představitelem pověstné japonské dokonalosti, technické tvořivosti a miniaturizace. Na konci letošního roku Shimano opět překvapuje – na trh uvádí jedinečnou outdoorovou minikameru, která dokáže v úžasné kvalitě a ve vysokém rozlišení pořizovat videozáznamy, jednotlivé statické fotografie a intervalové fotografie. Miniaturní kamera velikostí srovnatelná s krabičkou od zápalek snáší bez problémů nástrahy přírody. Nevadí jí déšť ani vzdušná vlhkost, teplo či mráz, ale je dokonce schopna provozu pod vodou až do hloubky 10 metrů! Skalní příznivci potápění si mohou pořídit speciální pouzdro, které pak umožní natáčet až v hloubce 60 metrů.

Velikou výhodou je možnost připevnit kameru celou řadou způsobů – buď na prsa pomocí speciálních popruhů, nebo na čepici, na čepici se štítkem, na cyklistickou, lyžařskou či motorkářskou přílbu, případně na kolo, loď, motorku či jiný technický prostředek dle vlastní představivosti. Bez rušivého držení v ruce nebo bez asistence jiné osoby tak zájemci mohou natáčet rybářské zážitky u vody, rodinné slavnosti, dovádění s dětmi, s pejsky či jinými zvířecími miláčky, sportovní aktivity na vodě, pod vodou, na lyžích, na kole, v letadle, balónu či na padáku.

To vše umožňuje Shimano Sport Camera díky svému miniaturnímu provedení a úžasné lehkosti. Miniaturní baterie a rychlá paměťová karta microSD umožňují až dvouhodinový záznam v obrazové kvalitě FULL HD. Kamera nabízí několik provozních režimů podle kvality záznamu videa a volbu režimu fotografie, přičemž spuštění záznamu se provádí jediným dotykem. Uživatel tak nemusí zdlouhavě a složitě kameru připravovat. Velikou výhodou je možnost nastavovat parametry kamery a sledovat a organizovat pořízená videa a snímky prostřednictvím smartphonu („chytrého“ telefonu) nebo tabletu s operačním systémem Android či iOS, s nimiž kamera komunikuje prostřednictvím WiFi. Data uložená na paměťové kartě lze přenášet na externí disk, na disk do počítače či do televizoru buď pomocí USB kabelu, nebo vysunutím karty z kamery a jejím vložením přímo do počítače nebo televizoru.

Outdoorová minikamera Shimano v ceně mobilního telefonu střední cenové kategorie již podle prvotního obrovského zájmu přesně odhalila zajímavou mezeru na trhu.


SHIMANO SPORT CAMERA CM-1000

Rozměry: 70 mm (d) x 44 mm (š) x 30 mm (v)
Hmotnost: 86 g (s baterií a kartou)
Paměťová karta: MicroSD/SDHC Class 6 a vyšší (16 GB v balení)
Výdrž baterie: cca 2 hodiny záznamu
Pracovní teplota: –10 °C až + 40 °C
Vodotěsnost: 10m hloubka (bez pouzdra)
OS (telefon/tablet): Android 4.2+, iOS 6.0+
Komunikace: USB, WiFi, ANT/ANT+
Clonové číslo: F2.0 (f=1,05)
Zorné pole: 180°, 135°
Režimy videa: 1920 x 1080, 1280 x 720, 640 x 360
Rozlišení snímku: 2848 x 2136 (6 MPx, 4:3)
Rychlost závěrky: 1/30 až 1/10000
Senzor: 3,8“ podsvícený CMOS

 
Více informací najdete zde: http://ssc96.webnode.cz
Další obrázky
KAMERA pro rybáře Shimano Sport Camera KAMERA pro rybáře Shimano Sport Camera
KAMERA pro rybáře Shimano Sport Camera KAMERA pro rybáře Shimano Sport Camera
KAMERA pro rybáře Shimano Sport Camera
KAMERA pro rybáře Shimano Sport Camera