Okoun - pruhovaný bandita

Výrobce FRAUS
Kategorie KNIHY O RYBAŘENÍ
Kód 9788072386697
Doba dodání 24 hodin
Vaše cena
369 Kč

KOUPIT

OKOUN - pruhovaný bandita je již pátým pokračováním velmi úspěšné edice Průvodce sportovního rybáře 
Autory jednotlivých publikací jsou pouze čeští rybáři - tentokrát se tohoto úkolu ujal Tomáš Rozsypal, šéfredaktor časopisu Kajman
Čtenáři si přečtou vše o lovu okouna, jedné z nejčastěji lovených dravých ryb u nás. Nebudou chybět kapitoly o biologii, rybolovných způsobech, strategii lovu, vyhledávání skutečně „horkých míst" a další užitečné rady a nápady. Na své si přijdou i ti, kteří mají rádi příběhy z lovu, ve kterých je autor skutečným mistrem!

Některá tradiční „okna", jimiž je tato edice známa, nahradí nyní velké množství nádherných ilustrací a fotografií. Svým rozsahem 160 stran se stala tato kniha jedinečnou publikací v České republice.

O autorovi:

Tomáš Rozsypal: Novinář, fotograf a ilustrátor rybaří již více než čtvrtstoletí. Specializuje se především na lov dravých ryb a jeho oblíbenou rybolovnou technikou je přívlač. Za svůj největší úspěch v soutěžním rybolovu považuje (kromě medailového umístění v mnoha samostatných pohárových závodech) celkově čtvrté místo v žebříčku jednotlivců z roku 2001. Vybojoval si tak mistrovskou třídu ČR v přívlači. V současnosti chytá 1. ligu LRU - přívlač za soutěžní tým „Chytej" Tábor.

V honbě za vodními predátory navštívil většinu českých revírů, ale i celou řadu vyhlášených zahraničních vod. Je známým autorem několika desítek odborných seriálů a samostatných článků týkajících se převážně lovu dravých ryb. Jeho literární příspěvky, fotografie a ilustrace byly uveřejněny v řadě rybářských časopisů.Obsah:

Proč zrovna okoun?

Životopis a biologie

Rybolovné techniky s přirozenými nástrahami

Rybolovné techniky s umělými nástrahami

Závěrem

ISBN 978-80-7238-669-7
Rozsah 160
Vazba vázaná
Formát 205 x 275Další obrázky
Okoun - pruhovaný bandita