Rybářský člun GL 320 (zelený)+ el.motor Turbo LX 50

Výrobce Zico
Kategorie ČLUNY PRO RYBÁŘE, ELEKTROMOTORY
Kód A14.1
Záruka 24 měsíců
Doba dodání 3 dny
Vaše cena
30168 Kč

KOUPIT

Akce člun GL320 + el.motor Turbo LX 50

Cena je platná pouze při koupi celého setu: člun GL 320 (pumpa, vesla)+ motor TURBO LX50

 

člun ZICO-GL320,pevná záď,Alu podlaha,vesla,pumpa

Řada člunů Green line reaguje na požadavky kaprařů - specialistů, kteří požadují nenápadnou přírodní barvu. Čluny jsou vyrobeny z vrstveného PVC s textilní výplní se zvýšenou odolností vůči oděru nebo mechanickému poškození. 
Dodávájí se v základní výbavě s nožní pumpou, Al vesly a lavičkou. Vše je pro přepravu umístěno v přenosné tašce. Čluny disponují speciálnímy ventily pro rychlé nafouknutí a vyfouknutí (zpětný chod pumpy). Tři komory zaručují bezpečnost při případném poškození pláště člunu. Nafukovací kýl a pevné čelo umožňují při správném rozložení osob a náležité síle motoru dostat člun do kluzu. 
Postranní bezpečnostní páska, materiál na opravu, úchyty na nošení, obvodové lano, úchyty vesel pro transport a hliníková podlaha s protiskluzovou úpravou jsou u tohoto člunu standardem.Tato řada vychází z úspěšné řady člunů BL, které jsou prodávány v šedo-modré barvě již 10let

Parametry člunu GL 320
Váha setu: 57kg
Vnější rozměry: 320 x 152cm
Vnitřní rozměry: 215 x 70cm
Max.síla benzin. motoru: 15HP
Max.počet osob: 4+1 (dospělí+dítě)
Max.zátěž: 580kg
Transportní rozměry: 111 x 61 x 37cm
Barva: Khaki Green Line serie
Síla stěny materiálu: hypalon 1,2mm
Počet sedaček: 2

 

elektromotor ZICO-TURBO,výtl.1650 kg ET50,voltmetr

Jedny z nejspolehlivějších závěsných motorů na našem trhu.
Tato nová řada motorů TURBO šetří vaši baterii (menší spotřeba), navíc vám ukazuje stav napětí (V) připojeného akumulátoru. 
Počet rychlostí vpřed: 5
Počet rychlostí vzad: 2
Maximální váha lodi: 1650kg
Výška tyče: 1,05m
Délka bateriových kabelů: 1,6m
Hmotnost motoru: 9,5 kg.
Elektrické lodní motory vytvářejí na vrtuli rozdílný tah, který se obvykle udává v librách (1lbs odpovídá 0,48kg). Označení motorů TURBO obsahují v názvu číselnou hodnotu, která udává tah právě v librách, například TURBO ET50 má tah na vrtuli 56lbs. Předpokladem maximálního využití tahu a docílení největší rychlosti je ideální umístění a nastavení motoru na vašem člunu. To znamená, aby se vrtule nedostávala nad hladinu a pokud možno osa otáčení vrtule byla rovnoběžná s pohybem lodi. Kromě výkonu elektrického motoru je dalším velmi důležitým faktorem jeho spotřeba. Na pohon nám v tomto případě stačí jedna 12V baterie.Další obrázky
Rybářský člun GL 320 (zelený)+ el.motor Turbo LX 50 Rybářský člun GL 290(zelený)+ el.motor Turbo LX 40