Spací Pytel Sleeping Bag Royal 5 Season + Taška Zdarma! Zfish

Výrobce Z-FISH
Kategorie SPACÁKY PRO RYBÁŘE
Kód ZF-2272
Záruka 24 měsíců
Doba dodání 3 dny
Vaše cena
2299 Kč

KOUPIT

Značka ZFISH představuje spací pytel Sleeping Bag Royal 5 Season

Ve své třídě se jedná o jeden z nejlepších výrobků na trhu s vynikajícím poměrem výkon/cena

celoroční použití

kombinace materiálů mikro fleece / duté vlákno / Quattro-tex®

praktické otvory pro vysunutí rukou

vnitřní kapsa na zip + vnější kapsa na mobil

rozměry spacího pytle: 220 x 100 cm

tepelný komfort do -20 °C

stahovací popruh k upevnění k lehátku

Jako vnitřní materiál je použitý velmi oblíbený a příjemný mikro fleece „peach skin“, který příjemně hřeje. Thermo izolační náplň je tvořena dutými vlákny. Tumfem v rukávu spacího pytle Royale 5 season je vnější materiál Quattro-tex®, který doplňuje izolační vlastnosti o neméně důležitou ochranu proti vlhkosti. Quattro-tex® materiál nepouští vlhkost dovnitř, ale naopak je prodyšný zevniř směrem ven. Díky této vlastnosti je zajištěný odvod par, které se při spánku z těla uvolňují. Složení všech použitých materiálů tedy zajišťuje luxus při spaní v přírodě při všech ročních obdobích.

S tímto spacím pytlem si můžete dlouhé chvíle na rybách krátit pohodlným surfováním na mobilu/tabletu tak, že pouze vystrčíte ruce připravenými otvory na zip, které jsou určené právě k tomuto účelu. Dále můžete využít vnější kapsu na uložení telefonu a vnitřní kapsu na uložení osobních dokladů a nebo elektronických zařízení či baterií do fotoaparátu, které by v zimě neměly prochladnout, aby neztrácely svojí kapacitu.

 

AKCE: Přepravní taška v hodnotě 499,-Kč zcela ZDARMA!Další obrázky
Spací Pytel Sleeping Bag Royal 5 Season + Taška Zdarma! Zfish  Spací Pytel Sleeping Bag Royal 5 Season + Taška Zdarma! Zfish