Tričko Carpfishing Is My Life Hotspot design

Tento produkt je možné koupit v několika variantách. Vyberte, prosím, variantu kliknutím do výběrového prvku - vpravo od názvu varianty a následně stiskněte tlačítko Koupit.
Výrobce Hotspot design
Kategorie trička pro rybáře
Kód T005
Záruka 24 měsíců
Doba dodání 3 dny
Vaše cena
790 Kč

Vyberte prosím variantu produktu:
velikost M 790 Kč
velikost L 790 Kč
velikost XL 790 Kč
velikost XXL 790 Kč

Tričko Carpfishing Is My Life (Kaprařina je můj život)

Potisk trička je provedený sítotiskem se slovy "Carpfishing Is My Life" (Kaprařina je můj život) a je umístěný kolem reprezentativního kaprařského výjevu v barvách od světle béžové, až žluté okrové se zlatými tóny. Logo Hotspot je v podobných odstínech na levé straně. Trčko vytváří efekt, který je velmi podobný potisku na malířská plátna a působí jako obraz.

Jedná se o produkt, který dokonale odráží kaprařskou vášeň a je jedinečný svým výrazem, zvláštním designem i výběrem jednotlivých barev. dná se o novinku, která byla uvedena na trh na podzim 2012. Vyznačuje se souladem moderního střihu a normálního nošení. Produkty Hotspot jsou vhodné nejen pro rybolov, ale i pro běžné oblékání. Jedná se o nový trend, který snese srovnání s nejznámějšími módními značkami. Jeho součástí je maximální kvalita ve všem, co se týká designu, stylového oblékání, kvality materiálů a výrobních procesů. HOTSPOT zaručuje, že všechny výrobky jsou certifikované, označené visačkami Öko-Tex Standard 100. Öko-Tex je uznávanou pečetí kvality pro textilní zboží vyrobené pouze ze zdravotně nezávadných materiálů. Každý výrobek testuje nezávislý Evropský výzkumný institut a pečlivě zkoumá podle standardizovaných kritérií.

Charakteristika výrobku : 100% předem sražená bavlna, single jersey, 150 g / m².


Moderní oblečení pro rybáře HOTSPOT DESIGN:
JEDINEČNOST – KVALITA – PRAKTIČNOST
Zvláštní pozornost je věnována výběru vysoce kvalitních materiálů, sledování výrobního procesu a testování kvality výrobků. Popisky v katalogu s maximální péčí ozřejmují typ tkaní, kvalitu materiálu, způsob potiskové techniky a další výrobní detaily, které činí každý výrobek jedinečným. Stranou nezůstává ani snaha o vytvoření příjemného pocitu po těle i na dotek, který vedle prvního dojmu velkou měrou ovlivňuje výběr oděvu.

HOTSPOT zaručuje, že všechny výrobky jsou certifikované, označené visačkami Öko-Tex Standard 100. Öko-Tex je uznávanou pečetí kvality pro textilní zboží vyrobené pouze ze zdravotně nezávadných materiálů. Každý výrobek testuje nezávislý Evropský výzkumný institut a pečlivě zkoumá podle standardizovaných kritérií.

Kritéria pro udělení certifikátu Öko-Tex:
•Zaručená nepřítomnost alergizujících barviv
•Zaručená nepřítomnost potencionálních karcinogenních barviv nebo podobných vedlejších zplodin obsahujících těžké kovy
•Soulad s prahovými hodnotami pro pesticidy (tato omezení platí také pro ovoce a zeleninu)
•Ph je přívětivé pokožce
 Další obrázky
Tričko Carpfishing Is My Life Hotspot design