Tričko Lady Angler růžové

Tento produkt je možné koupit v několika variantách. Vyberte, prosím, variantu kliknutím do výběrového prvku - vpravo od názvu varianty a následně stiskněte tlačítko Koupit.
Výrobce Hotspot design
Kategorie trička pro rybáře
Kód HSD-LADYA
Záruka 24 měsíců
Doba dodání 3 dny
Vaše cena
890 Kč

Vyberte prosím variantu produktu:
velikost S 890 Kč
velikost M 890 Kč
velikost L 890 Kč

Tričko s krátkým rukávem s džínovým efektem, skládanými rukávy a speciální technologií potisku, která vytváří efekt „šisování“
Produkt certifikovaný Sítotisk na přední straně trička s reliéfní bílou v kombinaci se třpytkami (vytváří skvělý efekt)
Výsledkem je módní tričko, poutavé a elegantní, které přináší zcela nový vzhled pro dámy
HOTSPOT zaručuje, že všechny výrobky jsou certifikované, označené visačkami Öko-Tex Standard 100
Öko-Tex je uznávanou pečetí kvality pro textilní zboží vyrobené pouze ze zdravotně nezávadných materiálů. Každý výrobek testuje nezávislý Evropský výzkumný institut a pečlivě zkoumá podle standardizovaných kritérií. Pro více informací navštivte www.oeko-tex.com.

Charakteristika výrobku :
100% bavlna, single jersey (gramáž 145g/m²)

Návod na praní trička: Pro dlouhodobé udržení kvality tkaniny se doporučuje prát a žehlit oděv pouze na rubové straně při teplotě ne vyšší než 30°.

Kolekce LADY ANGLER změní životní styl žen, zahrnuje mnoho různých výrobků, které jsou pohodlné, stylové, trendy a rozhodně poutavé. Dámy si nikdy nenašly vhodné produkty v rybářské oblasti, které by nebyly příliš mužské. Kolekce Lady Angler vyřeší tento problém. Jedná se totiž o kolekci určenou výhradně pro ženy, která klade důraz na všechny základní aspekty pro kolekci ženy. Kolekci Lady Angler můžete nosit během dne nebo jako pohodlné a praktické oblečení při rybaření, turistice, párty nebo dokonce při odpočinku, a to při jakékoli intenzivní činnosti.
 Další obrázky
Tričko Lady Angler růžové