Tričko pro rybáře OLD SCHOOL Hotspot design

Tento produkt je možné koupit v několika variantách. Vyberte, prosím, variantu kliknutím do výběrového prvku - vpravo od názvu varianty a následně stiskněte tlačítko Koupit.
Výrobce Hotspot design
Kategorie trička pro rybáře
Kód FU01014
Záruka 24 měsíců
Doba dodání 3 dny
Vaše cena
790 Kč

Vyberte prosím variantu produktu:
velikost M 790 Kč
velikost L 790 Kč
velikost XL 790 Kč
velikost XXL 790 Kč

 Tričko "OLD SCHOOL" je prvním produktem nové řady, která se zaměřuje především na propagaci sportovního rybolovu stylem "chyť a pusť." "Old School" znamená v překladu "stará škola" a designéři Hotspotu se tak vtipně a s nadhledem pustili do tohoto přežitku dnešní rybařiny
Ryba patří zpět do vody ne na talíř!

materiál 100% bavlna

Jedná se o produkt, který byla uvedena na trh v létě 2013. Vyznačuje se souladem moderního střihu a běžného nošení.

Všechna naše trička poskytují maximální komfort při nošení, kterého jsme docílili použitím nejlepší bavlny. Naše bavlna se vyrábí spřádacími metodami, kterými je možné vyrobit velmi tenké nitě, které jsou následně odolnější, jemnější a příjemnější na kůži.
Produkty Hotspot jsou vhodné nejen pro rybolov, ale i pro běžné oblékání. Jedná se o nový trend, který snese srovnání s nejznámějšími módními značkami. Jeho součástí je maximální kvalita ve všem, co se týká designu a stylového oblékání, kvality materiálů a výrobních procesů. HOTSPOT zaručuje, že všechny výrobky jsou certifikované, označené visačkami Oko-Tex Standard 100. Oko-Tex je uznávanou známkou kvality pro textilní zboží, vyrobené pouze ze zdravotně nezávadných materiálů. Každý výrobek testuje nezávislý Evropský výzkumný institut a pečlivě zkoumá podle standardizovaných kritérií.

Návod na praní výrobků Hotspot Design

trička :
Pro dlouhodobou životnost výrobku a zachování tkaniny doporučujeme žehlit a prát trička na rubové straně a nepoužívat vodu s teplotou vyšší než 40 stupňů.

mikiny :
Pro dlouhodobou životnost výrobku a zachování tkaniny doporučujeme žehlit a prát mikiny na rubové straně a nepoužívat vodu s teplotou vyšší než 40 stupňů.

tepláky :
Pro dlouhodobou životnost výrobku a zachování tkaniny doporučujeme žehlit a prát tepláky na rubové straně a nepoužívat vodu s teplotou vyšší než 40 stupňů.

kraťasy :
Pro dlouhodobou životnost výrobku a zachování tkaniny doporučujeme žehlit a prát kraťasy na rubové straně a nepoužívat vodu s teplotou vyšší než 40 stupňů.

bundy :
Pro maximální zachování životnosti výrobku a potisku doporučujeme při praní nepoužívat vodu teplejší, než 30 stupňů. Nikdy nepoužívejte aviváž a výrobek nežehlete!Další obrázky
Tričko pro rybáře OLD SCHOOL Hotspot design
Tričko pro rybáře OLD SCHOOL Hotspot design Tričko OLD SCHOOL Hotspot design