Tričko pro rybáře Zander Hotspot design

Tento produkt je možné koupit v několika variantách. Vyberte, prosím, variantu kliknutím do výběrového prvku - vpravo od názvu varianty a následně stiskněte tlačítko Koupit.
Výrobce Hotspot design
Kategorie trička pro rybáře
Kód T017
Záruka 24 měsíců
Doba dodání 3 dny
Vaše cena
790 Kč

Vyberte prosím variantu produktu:
velikost M 790 Kč
velikost L 790 Kč
velikost XL 790 Kč
velikost XXL 790 Kč

Tričko ZANDER (candát)
Tričko pro všechny milovníky lovu candátů
Sítotisk s kresbou Zander a všechna slova vytištěné v černé barvě na povrchu trička
Spojení "Vampire Of The Night" (noční upír)
Slova "Vampire of" a písmeno "Z" na začátku slova Zander tištěné ve stříbrné barvě
 Slovo "night" (noc) realizované v zářivkovém sítotisku, který se za jasného dne zobrazí v béžové barvě a ve tmě bude svítit více, než jednu hodinu
Následně je nutné ho krátce nasvítit, aby se znovu aktivoval fluorescenční efekt. Hotspot logo v černé barvě je umístěné na levé straně.

Charakteristika výrobku:100% předem sražená bavlna, single jersey 150g/m2

Návod na praní trička: Pro dlouhodobé udržení kvality tkaniny se doporučuje prát a žehlit oděv pouze na rubové straně při teplotě ne vyšší než 40°.


Jedná se o novinku, která byla uvedena na trh na podzim 2012. Vyznačuje se souladem moderního střihu a normálního nošení. Produkty Hotspot jsou vhodné nejen pro rybolov, ale i pro běžné oblékání. Jedná se o nový trend, který snese srovnání s nejznámějšími módními značkami. Jeho součástí je maximální kvalita ve všem, co se týká designu, stylového oblékání, kvality materiálů a výrobních procesů. HOTSPOT zaručuje, že všechny výrobky jsou certifikované, označené visačkami Öko-Tex Standard 100. Öko-Tex je uznávanou pečetí kvality pro textilní zboží vyrobené pouze ze zdravotně nezávadných materiálů. Každý výrobek testuje nezávislý Evropský výzkumný institut a pečlivě zkoumá podle standardizovaných kritérií. Pro více informací navštivte www.oeko-tex.comModerní oblečení pro rybáře HOTSPOT DESIGN:
JEDINEČNOST – KVALITA – PRAKTIČNOST
Zvláštní pozornost je věnována výběru vysoce kvalitních materiálů, sledování výrobního procesu a testování kvality výrobků. Popisky v katalogu s maximální péčí ozřejmují typ tkaní, kvalitu materiálu, způsob potiskové techniky a další výrobní detaily, které činí každý výrobek jedinečným. Stranou nezůstává ani snaha o vytvoření příjemného pocitu po těle i na dotek, který vedle prvního dojmu velkou měrou ovlivňuje výběr oděvu.

HOTSPOT zaručuje, že všechny výrobky jsou certifikované, označené visačkami Öko-Tex Standard 100. Öko-Tex je uznávanou pečetí kvality pro textilní zboží vyrobené pouze ze zdravotně nezávadných materiálů. Každý výrobek testuje nezávislý Evropský výzkumný institut a pečlivě zkoumá podle standardizovaných kritérií.

Kritéria pro udělení certifikátu Öko-Tex:
•Zaručená nepřítomnost alergizujících barviv
•Zaručená nepřítomnost potencionálních karcinogenních barviv nebo podobných vedlejších zplodin obsahujících těžké kovy
•Soulad s prahovými hodnotami pro pesticidy (tato omezení platí také pro ovoce a zeleninu)
•Ph je přívětivé pokožceDalší obrázky
Tričko pro rybáře Zander Hotspot design